فروشگاه آنلاین کتاب
۰۲۱ ۶۶۴۹۰۲۰۹

سبد شما خالی است

مجموع: ۰ ریال

انتشارات مروارید

Show on publishers slider: 
Yes

دانشنامه سیاسی

بی‌شک یکی از کتابهای دقیق و نسبتا کامل در این زمینه است. شرح واژه ها و مکتب‌ها با روشی علمی و تحسین‌برانگیز صورت گرفته و با نثری گیرا سعی در جلب توجه هر چه بیشتر گروه‌های مختلف خوانندگان کرده. کتاب حاضر ویرایش تازه‌ای از فرهنگ سیاسی خود آقای داریوش آشوری بوده که تا سال ۱۳۶۴ دست دست به ویرایش و بروزرسانی در واژه‌ها و مکاتب برده.

۱۷۵,۰۰۰ ریال

چگونه با کودکم رفتار کنم؟

«کودک بدون مشکل وجود ندارد این خانواده ی خوب است که باید بتواند به نحو شایسته ای مسائل فرزندان خود را حل کند.

مسائل کودکان قابل فهم و قابل درمان است و بیشتر آنها بدون دارو قابل درمان است.

نکته مهم این است که پدر و مادر باور کنند که میتوانند رفتار کودکان و نوع نگرش آنها را عوض کنند .

برای بسیاری از شما پذیرفتن اینکه گاهی رفتار مناسبی با کودکتان ندارید سخت است ، اما بیایید برای یک لحظه به برخی از مهارتها و روش های تربیتی خود شک کنید.

۲۲۰,۰۰۰ ریال

رفتار سازمانی

بررسی رفتار انسان‌ها در سازمان یا مبحث رفتار سازمانی همواره در عرصه‌ی مدیریت و سازمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و اندیشمندان این رشته کتب و مقالات بی‌شماری را در این زمینه رقم زده‌اند. اگرچه هریک از این نوشته‌ها جنبه‌ای از موضوع رفتار سازمانی را دربردارد اما کتاب‌هایی که جامع همه‌ی تئوری‌ها و نظریه‌ها باشند و با آگاهی و بی‌طرفی مباحث را مطرح کرده باشند محدودند. کتاب رفتار سازمانی نوشته دو نفر از محققین بنام این رشته از زمره‌ی این کتب است که به علت ویژگی‌های ارزنده‌اش به وسیله‌ی مترجمان انتخاب و به فارسی برگردانده شده است.

۳۳۰,۰۰۰ ریال

مدیریت دولتی نوین نگرشی راهبردی (استراتژیک) سیر اندیشه‌ها، مفاهیم و نظریه‌ها

"در این كتاب ضمن معرفی و ارزیابی نظریه‌ها و اصول مدیریت دولتی جدید سعی شده این اصول با الگوی سنتی اداره امور دولتی مقایسه گردد. مطالب كتاب در ۴بخش تنظیم یافته است .در بخش اول نظریه‌های مورد عمل در اداره امور دولتی سنتی و مدیریت دولتی جدید بررسی شده است .مبحث بخش دوم، نقش در حال تغییر دولت است كه طی آن كاهش نقش موسسات عمومی و الگوهای خط مشی دولت‌ها توضیح داده شده است بخش سوم مربوط به مباحث اختصاصی مدیریت دولتی جدید از جمله طرح‌ریزی و مدیریت استراتژیك و مدیریت سیستم‌های داخلی است .مباحث بخش پایانی به موضوع پاسخ‌گویی سیاسی و محدودیت‌ها و مشكلات اختصاص دارد."

۲۲۰,۰۰۰ ریال

افکار عمومی و معیار های سنجش آن

مفهوم و ماهیت افکار عمومی : اول به نظریه های چندی از نریه پردازان می پردازیم : جیمز راسل افکار عمومی را به فشار جو(اتمسفر) تشبیه کرده و می گوید : شما می توانید جو را ببینید ، ولی در همان جال بر هر اینچ مربع شانزده پاند فشار می آورد. لیزرسن می گوید: افکار عمومی واژه ای اسطوره ای است که همه به طور یکسان در برابر آن احساس تعهد می کنند ، تعهدی که گاه جنبه ایمانی دارد، گاه جنبه واقع بینی و گاه جنیه قداستی.

۱۱۰,۰۰۰ ریال