فروشگاه آنلاین کتاب
۰۲۱ ۶۶۴۹۰۲۰۹9

سبد شما خالی است

مجموع: ۰ ریال

سیته

Show on publishers slider: 
Yes

لغزش برند

چگونه شکاف بین استراتژی کسب‌وکار و طراحی را پر کنیم؟ 
«این کتاب را پیش از رقبایتان بخوانید!»
 در این کتاب سعی شده است تا چشم‌اندازی وسیع از برند ارائه شود: 
برند چه چیز است (و چه چیز نیست)، چرا کارساز و مؤثر است (و چرا نیست) و از همه مهم‌تر، چگونه لغزش (شکاف) بین منطق و جادو، یعنی بین استراتژی و خلاقیت را برای ساخت یک مزیت رقابتی پایدار پر کنیم.

۷۵,۰۰۰ ریال

یک روش برای خلق هزاران ایده

برن‌باخ که خود پایه‌گذار تبلیغات خلاق است، درباره‌ی این کتاب چنین می‌گوید: «آقای یانگ در این کتاب کوچک مطالبی را نقل می‌کند که ارزش آن از تمام چیزها‌یی که تا کنون درباره‌ی تبلیغات خوانده‌ایم، بیشتر است، زیرا او از روح برقراری ارتباط سخن می‌گوید.

۲۰,۰۰۰ ریال

تبلیغات شگفت‌ انگیز

نام هر کشوری یک برند است و تصویری از خود در ذهن مردم دیگر کشورها به وجود می‌آورد. در حقیقت ارزشِ برند یک کشور، احساسی است که با شنیدن نام آن کشور در مخاطب ایجاد می‌شود. امروزه صنعت گردشگری، طبق آمار سازمان جهانی جهانگردی، یکی از درآمدزاترین شغل‌های قرن ۲۱ است و ایجاد برند در دنیای گردشگری توجه بسیاری را به خود جلب نموده تا جایی که آن را «صادرات نامرئی» نیز می‌خوانند. کتاب تبلیغات شگفت‌انگیز،

۷۵,۰۰۰ ریال

هیجان و منطق در رفتار مصرف کننده

هیجان و منطق و «درگیری ذهنی» 
مصرف‌‌کنندگان،‌ نگرشی درباره‌ی محصولات، نام‌های تجاری و تبلیغات دارند و این نگرش‌ها بر تصمیم خریدشان تأثیر می‌گذارد.
 نقش هیجان و منطق در توسعه و شکل‌گیری چنین نگرش‌هایی چیست؟
 هیجان و منطق، هر دو، روش‌های دانستن و درک واقعیت هستند، اما عملکرد بسیار متفاوتی دارند. هیجان ممکن است خودانگیخته منتقل شود، در حالی که پیام‌های منطقی به صورت نمادین انتقال می‌یابند. به همین خاطر در دنیای امروز جایگاه‌یابی هیجانی، حوزه‌ی جدیدی را برای تمایز محصولات ارائه می‌دهد.

۸۵,۰۰۰ ریال

کیمیای فروش با جاذبه‌های مالی و عاطفی

آیا تا به حال هرگز این جمله را گفته‌اید؟ حتماً جوابتان مثبت است. در تمام طول این سال ها از کودکی تا همین امروز حالا وقت عمل است.

وقت فروش است! ای کاش گفته بودم در دنیای تجارت جایی ندارد اگر به دنبال یافتن بهترین جواب ها برای مهم ترین پرسش‌های دنیای خرید و فروش وحتی زندگی شخصی خود هستید، انتخاب کتاب کیمیای فروش کار درستی خواهد بود.

۱۲۰,۰۰۰ ریال

سقوط تبلیغات و ظهور روابط عمومی

در بخشی از کتاب آمده که تبلیغات باد است و روابط عمومی خورشید. تبلیغات در واقع ادامه‌ی روند روابط عمومی، با استفاده از ابزارهای متفاوت است و باید پس از طی چرخه‌ی برنامه‌ی روابط عمومی آغاز شود. ما امروز شاهد یک جابه‌جایی در نقش‌ها و کارکرد‌ها هستیم. این روابط عمومی است که این روز‌ها می تواند در جایگاه یک رهبر، یک برنامه‌ی بازاریابی را هدایت کند و به هدف برساند

۱۲۰,۰۰۰ ریال

نخبگان در بازاریابی

نخبگان بازاریابی در واقع متفکران رشته‌ی بازاریابی هستند که نقش بسزایی را در تغییر روش‌های به‌کارگیری آن داشته‌اند. گورو کلمه‌ای هندی است که ریشه‌ی سانسکریت دارد و به معنای مرشد و راهنما در موضوع‌های معنوی است، اما در زمینه‌ی مدیریت به معنای استاد و نخبه شناخته شده می‌باشد. تا کنون کتاب‌های بسیاری در زمینه‌ی بازاریابی نگارش، ترجمه و چاپ شده و مفاهیم مختلف بازاریابی در این کتاب‌ها هر یک به گونه‌ای طرح و بررسی شده‌اند. اما کتاب نخبگان در بازاریابی از یک جنبه با تمامی کتاب‌های قبلی بازاریابی تفاوت عمده دارد.

۷۵,۰۰۰ ریال

صفحه‌ها