فروشگاه آنلاین کتاب
۰۲۱ ۶۶۴۹۰۲۰۹

سبد شما خالی است

مجموع: ۰ ریال

چالش

Show on publishers slider: 
Yes

روانشناسی سرمایه گذاری

فصل ۱: روانشناسی و دانش مالی

فصل ۲: اطمینان بیش از حد

فصل ۳: احساس غرور و پشیمانی

فصل ۴: بررسی گذشته

فصل ۵: حسابداری ذهنی

فصل ۶: تشکیل پرتفوی

فصل ۷: نمایندگی و اشنایی

فصل ۸: تعامل اجتماعی و سرمایه گذاری

فصل ۹: احساس و تصمیمات سرمایه گذاری

فصل ۱۰: خودکنترلی و تصمیم گیری

۱۰۰,۰۰۰ ریال

آشنایی با مفاهیم بورس اوراق بهادار

امروزه بیش از هر زمان دیگری نقش و اهمیت بازار بورس، در اصلاح و بهبود ساختارهای اقتصادی یک کشور مورد اذعان و تاکید قاطبه صاحب‌نظران مطرح اقتصادی جهان ‌قرار گرفته‌است. تا آنجا که بسیاری میزان توسعه یافته‌گی بازارهای مالی یک کشور را معیار معناداری از مقدار رشد اقتصادی و صنعتی آن کشور برمی‌شمرند
در ایران نیز سالیانی است که کم و بیش این مهم، مورد توجه مسئولین و کارشناسان اقتصادی قرار گرفته و گسترش بازار سرمایه در ایران و معرفی فواید سرمایه‌گذاری در بورس به اقشار بیشتری از مردم، از جمله راهبر‌د‌های آنان برای اصلاح ساختارهای اقتصادی کشور قرار گرفته‌ است.

۷۰,۰۰۰ ریال

جادوگران بازار نوین

من تلاش کرده ام تا دوگونه مخاطب داشته باشم:افراد حرفه ای که مشاغل مرتبط با داد وستد در بازارها دارند یادانشجویان جدی بازارهای مالی وخواننده های عادی که علاقه وافری به بازارهای مالی(اینگونه بازارها)دارند وکنجکاوند درباره کسانی که در زمینه بازارهای مالی موفق شده اند بیشتر بدانند.

۲۵۰,۰۰۰ ریال

شاخص های نموداری در بازار سرمایه

این کتاب به صورت تخصصی به بحث پیرامون نشانگرهای مورد استفاده در بازار سرمایه پرداخته وبدلیل آنکه نرم افزار Metatrader شامل تعداد زیادی از این نشانگرهاست وبدلیل محبوبیت خاصی که در بین کاربران بازار Forex دارد،نشانگرها را در قالب این نرم افزار بررسی می کند.

۵۰,۰۰۰ ریال

راهنمای کامل اندیکاتورها ونمودارهای رایج در تحلیل تکنیکال

موضوع:سرمایه گذاری - -تجزیه وتحلیل- -اصطلاح وتعبیرها

موضوع:سهام - -قیمت ها- -پیش بینی - -اصطلاح ها وتعبیرها

موضوع:سهام- -قیمت ها - -جدول ها ونمودارها

۱۲۰,۰۰۰ ریال

داد و ستد در بازار جهانی ارز

گسترش داد و ستدهای الکترونیکی در کشور ما برخی سرمایه گذاران ایرانی را به تبادلات ارزی جذب نموددر این شناخت مبانی بازار ارز و مفاهیم داد و ستد ,اصول دانش اقتصاد و نقش محوری آن در تعیین نرخهای مبادله دانش مدیریت ریسک و سرمایه گذاری از عوامل بسیار مهمی است که فعالان در این بازار برای کسب کامیابی به آنها نیازمند هستند.

۱۵۰,۰۰۰ ریال

صفحه‌ها